www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Monokli® Videók Ranglista Erdei Zsolt Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Edison Miranda: semmi sem állíthat meg!

A+A-
2007. máj. 11., péntek, 10:511012 olvasás - 1 komment


Edison Miranda: semmi sem állíthat meg!

A „Fekete Párduc” Edison Miranda (28 győzelem – 1 vereség) május 19-én a középsúly másik ígéretes feltörekvő harcosával, Kelly Pavlikkal (30 győzelem) küzd meg a Taylor-Spinks gálán. A kolumbiai nem tudja elképzelni, hogy megállítsák a bajnoki címig vezető úton.


„Kelly Pavlik nagyon szerencsétlen fickó! Volt egy célom, miután láttam azt a szörnyű előadást, amit Jermain Taylor prezentált, amikor elvette az övet Bernard Hopkinstól, anélkül hogy megérdemelte volna. A célom az volt, hogy ringbe szállhassak Taylorral, és megmutassam neki, hogyan harcol egy igazi bajnok. Sok pénzembe került Las Vegasba utazni, szobát bérelni. Vesztegettem a pénzemet, úgyhogy ezért kérek is cserébe valamit. Ha kell, felemelem Jermaint és kirázom a zsebéből az újabb lehetőséget” – fogalmazott Miranda, majd folytatta.

„Már csak Pavlik áll az utamban, mielőtt ez a meccs létrejönne. Semmi sem állíthat meg! Amikor ringbe lépek majd, szörnyeteggé változom és lezúzom. Még sosem voltam ilyen motivált, és sosem készültem ennyit egy mérkőzésre. Nem szüntettem be a támadásaimat, amíg nem látom Kelly Pavlikot a földön heverni. Ha lesz olyan buta és feláll, akkor még jobban ellátom majd a baját.”

Ez lesz a „Párduc” harmadik egymást követő meccse az HBO-n, és a 4 mérkőzése, amit magasan rangsorolt ellenfél ellen játszik 8 hónap leforgása alatt. Sok bokszoló állítja, hogy bárkivel és bárhol kiáll, de nem sokan vannak, akik be is tartják mindezt. A sokat vitatott németországi Arthur Abraham elleni szeptemberi mérkőzést követően Mirandának bizonyítania kell, hogy ő súlycsoportjának legjobbja. Most Kelly Pavlik következik, de nem lesz egyszerű dolga.

"Keményem edzek és egyre jobb leszek. Kelly egy olyan Edison Mirandával találja majd szembe magát, mint még senki. Mint ahogy Green, Gibbs és Abraham, ő sem fog megjelenni a meccset követő sajtótájékoztatón. A világ szeme előtt rémítem majd halálra.”

A mérkőzés alcíme, "Jog a harchoz", ami a győztes Jermain Taylor elleni mérkőzésre utal. „Ha legyőztem Pavlikot, Taylor következik. A legjobb lesz, ha leveszem a kesztyűmet a mérkőzésem után, és elmegyek, mielőtt ő is ringbe lépne, különben én leszek az első bokszoló a történelemben, aki két KO-t oszt egy éjszaka alatt.”
Értékelje cikkünket: (Eddig 1 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 1 hozzászólás érkezett )
1 undisputid [2007-05-12 21:01:39]
ez 1 őrült! a világszervezetek remélem kötelezik Abrahamot v Taylort hogy álljon ki ellene!

Oscar-Pacquiao: ki nyerne?
Oscar PTS
Oscar KO-TKO
Pacquiao PTS
Pacquiao KO-TKO
döntetlen vagy döntés nélkül
Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML PageRank Toplista - SEO Tools Küzdelem a spammelők ellen site statistics Webtop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika