Az előzetesen a mezőny leggyengébb harcosának tartott Grady Brewer nyerte a „The Contender” második szériáját, miután pontozással legyőzte a legjobbnak tartott Steve Forbest.
hirdetés
A valóság-show műfajt és a kőkemény ökölvívást ötvöző televíziós sorozat döntőjében a veterán Brewer (22 győzelem – 11 vereség), és az egykori kiskönnyűsúlyú világbajnok Steve Forbes (32 győzelem – 4 vereség) küzdött meg a fél millió dolláros díjért, és a hírnévért. A küzdelem elképesztő meglepetésre Brewer fölényével telt, és a 10 menet nagyobb hányadában kibokszolta enervált versenytársát. A vége megosztott pontozás, mivelhogy két pontozó Brewert (97-93, 96-94), míg a harmadik Forbest (96-94) látta győztesnek.
Azonban Brewer karrierjét vélhetően nem fogja olyan mértékben befolyásolni a showműsor, mint azt az első szériát megnyerő Sergio Mora esetében láthattuk.
Értékelje cikkünket: (Eddig 0 szavazat érkezett)
Adja hozzá a kedvencekhez:
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!