www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Monokli® Videók Ranglista Erdei Zsolt Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Hivatalos a Klicsko-Thompson meccs, és nyilatkoztak is a ringbe lépő ökölvívók

A+A-
2008. máj. 1., csütörtök, 13:141509 olvasás - 2 komment


Hivatalos a Klicsko-Thompson meccs, és nyilatkoztak is a ringbe lépő ökölvívók

Ahol a televíziós szerződést nyilvánosságra hozták, annál a sajtótájékoztatónál jelentették be hivatalosan is, hogy Vlagyimir Klicsko (50 győzelem – 3 vereség) és Tony Thompson (31 győzelem – 1 vereség) július 12-én, Hamburgban megküzd egymással.


„Az utolsó küzdelmem óta még jobb lettem” – beszélt Thompson, aki tavaly júliusban ugyanott ütötte ki Luan Krasniqit, ahol most Klicsko ellen fog bokszolni. „Ez az életem küzdelme lesz. Az elmúlt három évben Vlagyimir nem bokszolt senki olyan ellen, aki olyan jó és olyan éhes lenne, mint én!”

Thompson-Klicsko.jpgA címvédő WBO/IBF világbajnok kijelentette, hogy boldog azért, mert Szultan Ibragimov után ismét egy fordított alapállású ökölvívóval bokszol, ám számít arra, hogy Thompson sokkal agresszívebb lesz, mint az orosz volt. „Nem fogom alábecsülni őt” – ígérte Klicsko. „Ő a világ legjobb nehézsúlyúival bokszolt. A helyében én is mindent feltennék a győzelemért.”

Mint ismeretes, Tony Thompson a WBO szövetség elrendelt kihívójaként kapott lehetőséget a WBO/IBF világbajnoka ellen.
Értékelje cikkünket: (Eddig 3 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 2 hozzászólás érkezett )
2 kuti [2008-05-01 18:56:42]
En bizom egy kosza utesben amit beszed az ukran es visszavonulot fujhat vegleg!
Nem szeretem Wlagyimirt, egy beszari hurka aki soha nem bokszolt igazi nagy nev ellen csak mikor mar leszallo agban voltak. A veresegei amiket meg beszedett azok megalazoak voltak a szamara,nem igazi bajnokhoz illoek!!
Vitalij terjen vegre vissza es lesz igazi vilagbajnoka a sulycsoportnak!!
1 bpjotruska [2008-05-01 17:47:58]
Hat ez jo - " o a vilag legjobb nehezsulyuaival bokszolt" :-))))) Ertem en, hogy Klicskonak dicsernie kell az ellenfelet, hogy majd annal ertekesebb legyen a sztem ( es valoszinuleg szerinte is ) biztos gyozelme, de azert ekkorat nem kellet volna mondania... Thompson asszem egyszer bokszolt barmely komolyabb szervezetnel top 15-ben jegyzett ellenfellel, es csak a jo eg tudja, hogy Krasniqi miert volt az. Es konyorgom, a biron meg Klicskon kivul ki latta azt a KO-t, mert akarhanyszor megnezem a meccset, nekem nem sikerul felfedeznem. Thompson meg csak leutni sem tudott egy olyan ellenfelet, aki szinte semmit nem csinalt... Mindegy vegulis, mostanaban ugyis romlott a Klicsko KO-aranya, rajohettek, hogy ideje javitani rajta ( nem, nem fogok Wladimirnek szurkolni, nem szeretem a rettentoen unalmas stilusat, de sztem nem keredes, hogy ki fog nyerni )

Oscar-Pacquiao: ki nyerne?
Oscar PTS
Oscar KO-TKO
Pacquiao PTS
Pacquiao KO-TKO
döntetlen vagy döntés nélkül
Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML PageRank Toplista - SEO Tools Küzdelem a spammelők ellen site statistics Webtop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika