www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Monokli® Videók Ranglista Erdei Zsolt Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Karacs Attila szombaton sztárgálán küzd

A+A-
2009. máj. 12., kedd, 22:011463 olvasás - 3 komment


Karacs Attila szombaton sztárgálán küzd

A 2009-es esztendőben ismét óriási lehetőségek kapujában találta magát hazánk legjobb nehézsúlyú thai-box harcosa, a többszörös K-1 bajnok Karacs Attila. A „Hun” becenevet viselő magyar fighter Rustemi Kreshnik ellen mérkőzik május 16-án, vagyis most szombaton.


Karacs Attila

Karacs Attila nem véletlenül tudhatja magáénak a legjobb magyar fighter jelzőt, hiszen kishazánkban, de még a környező országokban sem igazán tudják őt nehéz helyzetekbe kényszeríteni egy-egy mérkőzésen. A Hungarian All Satrs versenyzője most szombaton is a legnagyobb sztárok között harcolhat. Az ellenfele a rendkívül kellemetlen stílusú belga Rustemi Kreshnik lesz, aki már több neves gálán ringbe lépett, és tapasztalt harcosnak számít a Showtime Rules küzdelmekben. Karacsot ez a tény azonban cseppet sem izgatja. Felkészült a küzdelemre, és már nagyon várja, hogy megmutassa tudását az Ajax futball csapat stadionjában, ahová már hetekkel ezelőtt minden jegy elkelt.

„Felkészült vagyok és várom már a mérkőzést. Ellenfelemről megnéztem video felvételt is. Kellemetlen stílusú, sok helyzetből képes támadásokat indítani, úgyhogy figyelnem kell, de ennek ellenére nem aggódok, egyértelműen nyerni megyek a holland fővárosba!” – nyilatkozta Karacs Attila, aki csütörtökön indul útnak.

Érdekesség, hogy az eseményen ringbe lép a korábbi nehézsúlyú K-1 Európa-bajnok, a svájci Bjorn Bregy is, aki augusztus 29-én a Papp László Arénában vív majd főmérkőzést, méghozzá éppen Karacs Attila ellenében.

„Remélem lesz lehetőségem, hogy élőben is lássam a meccsét.” – tette hozzá a hírhez a magyar harcos.

badr hari.jpgAz amszterdami It’s Showtime egyébként igazi sztár-gála lesz, hiszen olyan nagyágyúk lépnek még ringbe, mint Stefan Leko, Tyron Spong, Bjorn Bregy, Gago Drago, Daniel Ghita, Ruslan Karaev, Andy Souwer és Melvin Manhoef. A főmérkőzést az It’s Showtime világbajnoki övéért rendezik majd nehézsúlyban. A mérkőző felek pedig a király kategória két legnagyobb ászának tartott Semmy Schilt és Badr Hari lesznek.

(Perutek) - monokli.com
Értékelje cikkünket: (Eddig 4 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 3 hozzászólás érkezett )
3 Flex [2009-05-13 15:14:56]
Inkább kempos nem?
2 Suspect Zero [2009-05-13 09:38:58]
Mindig is az volt. Nevezzék azt K-1-nek vagy éppen Showtime-nak.
1 Flex [2009-05-13 09:32:48]
Karacs mikor volt thai-boxoló?


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika