www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Videók Ranglista Erdei Zsolt Mart Építőipar Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Vető Gábor egy európai nyolcas torna résztvevője lehetne

A+A-
2009. aug. 31., hétfő, 03:243046 olvasás - 4 komment


Vető Gábor egy európai nyolcas torna résztvevője lehetne

Ismert, hogy az amerikai Showtime csatorna hat klasszis nagyközépsúlyú bokszoló részvételével szupertornát szervez, s ez ötletet adott a német promóternek, Uwe Schusternek, hogy egy hasonló sorozatot álmodjon meg, nyolc feltörekvő könnyűsúlyú bokszoló között.


Vető Gábor
A nyolc kiszemelt között ott van a magyar Vető Gábor (9 győzelem – 0 vereség) is, aki július végén a „Hazatérés” gálán bizonyította, képes lehet a nagyobb feladatok megoldására. További résztvevők: Philipp Schuster (12-0-1), Bihes Barakat (11-1-1), Daniel Zell (12-3-1), Ali Chusseinov (15-0-0), Ahmed Zayab (9-0-0), Stefano D’Allessandro (9-2-1) és Tico Hasselbach (5-0-0). A mérkőzéseket semleges helyszínen rendeznék meg.

„Azt gondolom, hogy egy nagyon jó ötlet, amely jó néhány érdekes küzdelmet hozhatna, ugyanakkor nem hiszem, hogy ez meg fog történni” – mondta Vető svájci menedzsere, Oliver Dütschler. „Mi más irányban mozgunk: Gábor legközelebb a szerb Simon Imre ellen fog ringbe lépni szeptember 4-én, Boszniában, aztán tervezzük, hogy még az év vége előtt ismét Magyarországon lesz egy küzdelem.”

Vető következő, tizedik profi küzdelméről tudni kell, hogy az SportKlub egész közép-kelet Európában képernyőre tűzi majd. A boszniai gálát több mint 6000 néző fogja végigszurkolni, vagyis a fiatal magyar ökölvívó ismét egy nagyszabású rendezvényen kap bizonyítási lehetőséget.

„Boldog vagyok, hogy megint bokszolhatok, s ezért nagyon hálás vagyok menedzseremnek, Oliver Dütschlernek. Köszönöm neki a kiváló munkát, és azt a nagy erőfeszítést, amit értem tesz. Nagyon jó formában vagyok, készen állok a következő kihívásra, és jól teljesítményt szeretnék nyújtani a közönségnek. Szintén a legjobbakat szeretném kívánni Balzsay Károlynak is, és nincs kétségem afelől, hogy amikor visszatér, még erősebb lesz, mint azelőtt!” – mondta Vető Gábor.
Értékelje cikkünket: (Eddig 5 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 4 hozzászólás érkezett )
4 Cukorka [2009-09-01 15:04:20]
Nincs ez túl közel (hamar) az előző meccse után?....
3 DotCom [2009-09-01 12:49:08]
Kicsit felfújt dolognak tűnik nekem ez a Vető ügy, kicsit féltem is tőle a srácot, de reméljük a legjobbakat, Hajrá Gábor!
2 zeronill [2009-08-31 21:36:22]
Hajrá, várjuk a fejleményeket!
1 Pesta [2009-08-31 13:48:06]
Hajrá Gabi!!!
:)


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika