www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Videók Ranglista Erdei Zsolt Mart Építőipar Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Komjáthi ellenfele bemelegítéskor visszalépett

A+A-
2008. szept. 16., kedd, 08:331965 olvasás - 10 komment


Komjáthi ellenfele bemelegítéskor visszalépett

Komjáthi László hétfőn este Calabriában (Olaszországban) bokszolt volna Michele Di Rocco (19-1-0). A bemelegítésig minden jól ment, már a kesztyű is a magyar bokszolón volt, csupán néhány perc volt a meccsig, amikor az ellenfél, aki már szintén melegített, és be is volt vazelinozva, gyomorfájdalmakra hivatkozva visszalépett a mérkőzéstől.

A nehézsúlyú Németh Ottó (4-15-1) Vincenzo Rossitto (37-6-2) ellen lépett szorítóba, és nagyon jó hat menetes mérkőzést vívott vele. Szinte végig Ottó irányított, de az utolsó két menetre elfáradt, ekkor egyszer számolt is a vezetőbíró rá. Végül pontozással kikapott, de az ellenfél edzőjétől, és a nézőktől megkapta a gratulációt, mert tényleg jó mérkőzést vívott Rossittoval.


Értékelje cikkünket: (Eddig 9 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 10 hozzászólás érkezett )
10 Adam [2008-09-17 09:30:12]
Kedves Rofi,

ezt írta a fightnews a gáláról:

Versaci wins Italian title! By Enrico "Erik" Crociati
Italian light heavyweight Francesco Versaci (14-1, 4 KOs) won the first national title of his pro career on Monday night at Reggio Calabria, Italy. Versaci scored a controversial ten round unanimous decision over valiant co-challenger Maurizio Lovaglio (4-5, 3KOs) and took home the Italian belt at 175 lbs. Scores were 96-95; 96-94 and 96-95, but most of the ringside observers and plenty of national fans voiced their displeasure over the verdict. Lovaglio clearly outboxed and outpunched the local hero Versaci, but the three judges at ringside, Domenico Giammona, Paolo Cardullo and Giovanni Lamusta, thought otherwise. (Fightnews had it 96-93 for Lovaglio). On the undercard cruiserweight contender Vincenzo Rossitto (37-6-2, 22KOs) outpointed Hungarian trialhorse Otto Nemeth (4-15-1, 1KOs) over six rounds. Rosanna Conti Cavini promoted with Rai Sport televising.
Tuesday, September 16 2008
9 Rofi [2008-09-17 09:09:10]
Köszönöm a gratulációkat és az elismerő szavakat!Azzal a céllal utaztam ki,hogy végig bokszoljam Vincenzo ellen a 6 menetet,ez sikerült.Így a nyugdíjkorhatár szélén nagy reményeket nem fűzhetek már az ökölvíváshoz,de amíg hiányzik és jólérzem magam benne addig igyekszem megnehezíteni az ellemfeleim dolgát!A felkészülésemet nagyszerű barátaim segítették(akik jöhettek volna egy pár évvel korábban a segítségemre,és talán akkor másként alakul a pályafutásom!)Gál Gyuszi,Parádi Satya,Juhász Balázs!Köszönöm nekik azokat a "kis kellemes" edzéseket!
Adam!A környezetemben mindenki "Fehér Bálnának" hív!(Egyszerűen nincs erőm változtatni,a hagyományos konyha híve vagyok!) ;)) Nagyon várom már,hogy lássam a felvételt,előre is köszönöm!
bézé!Remélem még az idén megyek vagy kétszer olaszba mert utána már nem lesz lehetőségem!
8 Adam [2008-09-16 19:30:46]
Be kell valljam nem ismertem eddig.
Tegnap este nagyon bátran küzdött.
Elnyerte az idegen közönség rokonszenvét.
Remélem nem sértödik meg a testalkatára tett megjegyzéseim miatt.

Elküldtem ma a meccs felvételét. Remélem örömet szerzek neki.
7 Suspect Zero [2008-09-16 18:26:59]
Adám: Ottó "Rofi" néven szokott írni, ha nem csal az emlékezetem.

Komjáthi meccsével kapcsolatban: vissza lehet lépni ennyivel a ringbe lépés előtt? Nincs erre valamilyen szabály?

És a névhibát javítottam!

6 Adam [2008-09-16 16:51:37]
Vincenzo Rossitto, nem Rositto.
5 jessica:P [2008-09-16 16:49:18]
Gratulálok a legjobb edzőnek!!!Büszke vagyok rá!
4 sisov [2008-09-16 15:41:45]
Ja! és Peruteknek kívánom, hogy csípéseiből gyógyuljon meg mihamarabb, mert értékes-csípkelődései hiányoznak!
A többieknek: nyugi! nem szólok hozzá semmihez!
3 jake lamotta [2008-09-16 14:22:13]
Otto gratulálok eme remek teljesitményhez,.
2 sisov [2008-09-16 12:18:03]
Gratulálok, s mint nevelőedződ büszke vagyok rád!
Akkoriban, ott Kecskeméten remek csapatom volt, s Te és öcséd (Janika) AKI MOST MÁR EDZŐ, BIZONYÍTJA SZÁMOMRA, HOGY ÉRDEMES, ÉS HÁLÁS DOLOG A NEVELÉS.
1 bézé [2008-09-16 11:35:16]
Szép volt, Ottó! Közel a negyvenhez, hobbiból, nem vagy semmi! Mikor lesz a következő?


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika