Nagy Britannia legismertebb mérkőzésszervezője, Frank Warren érthetően felindulva beszélt az újabb Scott Harrison balhé miatt, midőn a pehelysúlyú bajnok 72 órával a szombati mérkőzés előtt nem hozta az előmérlegelésen kötelező súlyhatárt, és ezért a Nicky Cook elleni küzdelme elmaradt.
hirdetés
„Promótáltam néhány kedvesebb fickót, és jó néhány seggfejjel is összeakadtam már, de a mostani szituációhoz fogatóval még nem találkoztam” – beszélt indulatosan Frank Warren.
„Nem gondoltam volna, hogy ez valaha megtörténhet. Nem láttam a dolgok mélyébe, mert nem mondták el nekem az igazságot, nem kaptam elegendő információt. Nem volt tudomásom azokról a dolgokról, ami Scott körül történt, és ami végül a mérkőzés elmaradásához vezetett. Ez elég félelmetes a számomra. A hétvégi gála után kivizsgáltatjuk az esetet, és minden részletre kimerítő választ adunk a történtekre.”
A promóter felháborodása valahol érthető, mert azzal, hogy olyan sokáig kitartott Harrison mellett, de végül mégis elmaradt a címmérkőzés, szakmai hitelét kockáztatta a televíziós partner, a WBO és a BBBoC (brit szövetség) előtt.
Mindeközben Nicky Cook (26 győzelem – 0 vereség) mégiscsak ringbe lép Londonban, csakhogy a megváltozott körülmények miatt csak egy 10 menetes küzdelemben bizonyíthatja felkészültségét.
Értékelje cikkünket: (Eddig 1 szavazat érkezett)
Adja hozzá a kedvencekhez:
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!