www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Monokli® Videók Ranglista Erdei Zsolt Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Pacquiao kiáll Oscar De La Hoya ellen

A+A-
2008. júl. 25., péntek, 13:13681 olvasás - 5 komment



Ha minden egyszerűen megy, biztosan létrejön az Oscar De La Hoya – Manny Pacquiao küzdelem, merthogy mindkét ökölvívó egyértelmű céljául tűzte ki az egymás elleni harcot. Nemrég Oscar, most pedig „Pacman” beszélt erről.

Oscar De La Hoya és Manny Pacquiao.jpg„Nagy megtiszteltetés lenne egy olyan legendával bokszolni, mint Oscar. Ez a küzdelem mindent felülmúlna, ezért mindennél keményebben készülnék ellene” – beszélt a jelenleg könnyűsúlyú Pacquiao, akinek középsúlyúakkal kellene sparringolnia, hogy a tíz centis magasságbeli különbséghez hozzá tudjon szokni.

Az ökölvívó elismerte, hogy azért akarja elvállalni a küzdelmet, mert edzője, Freddie Roach támogatja ebben. „Hiszek Freddie-nek, amikor azt mondja, le tudom győzni Oscart. Edzette már De La Hoyát is, így tudja, melyek az erősségei, és a gyengéi.”
Értékelje cikkünket: (Eddig 0 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 5 hozzászólás érkezett )
5 DotCom [2008-07-28 14:07:22]
Szerintem ez értelmetlen párosítás, aránytalan a két ember, Oscar volt már középsúlyban is, Pacman meg valahonnan nagyon alulról (súlyban) indult. Kezd már zavaró lenni ez a dolog.
4 VRRRT [2008-07-25 21:12:50]
Előbb Hatton ellen kéne fakítani vmit...
3 undisputid [2008-07-25 20:39:35]
ekkorát ugrani nem lehet büntetlenül. Oscarnak kötelező a győzelem.
2 Shaham [2008-07-25 16:34:26]
Pac esélytelen, túl nagy a fizikai különbség... ez csak a pénzröl szól most!
1 kuti [2008-07-25 15:31:57]
Na itt aztan a penz beszel!Lesz ott egy pici sulykulonbseg is amit hozni kell.
Szerintem Pacman gyozni fog!

Oscar-Pacquiao: ki nyerne?
Oscar PTS
Oscar KO-TKO
Pacquiao PTS
Pacquiao KO-TKO
döntetlen vagy döntés nélkül
Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML PageRank Toplista - SEO Tools Küzdelem a spammelők ellen site statistics Webtop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika