www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Videók Ranglista Erdei Zsolt Mart Építőipar Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Erdei Zsolt: tárgyalok, de még semmi konkrétum

A+A-
2009. szept. 30., szerda, 21:483028 olvasás - 17 komment


Erdei Zsolt: tárgyalok, de még semmi konkrétum

Ma van kétszázhatvanharmadik napja, hogy nem bokszolt a Bokszvilágszervezet (WBO) félnehézsúlyú világbajnoka, aki utoljára január 10-én védte meg címét. A bokszolóval a blikk készített interjút.


Zsolt Erdei

Hiányzik már a bunyó?

- Kimondhatatlanul, de talán most már mintha látnám a fényt az alagút végén. A hét eleje óta Hamburgban vagyok, és az Universum Box Promotion edzőtermében végzem a tréningeket. Nem érkeztem teljesen felkészületlenül, hiszen már otthon elkezdtem az alapozást. Futottam, erősítettem és még bokszoltam is: Kótai Mihállyal, Kovács Attilával edzettem, ahogy a KSI termét is látogattam.


Edzője, Fritz Sdunek irányítja a hamburgi munkát?
- Tulajdonképpen igen, de ő a múlt hét végén még Vitalij Klicsko Los Angeles-i mérkőzésén segédkezett. Most érkezett vissza Németországba, és várhatóan az elkövetkezendő napokban csatlakozik hozzám. Jó passzban vagyok, a súlyom nyolcvannégy kilogramm. Csak amiatt aggódom, hogy a fiam, Viktor megbetegedett.

Klubja vezetőivel megkezdte a tárgyalásokat a következő mérkőzéséről?
- Egyeztetünk, de eddig még semmi konkrétumról nem tudok beszámolni. Korábban novemberi és decemberi időpontok hangzottak el, azaz bízom benne, ebben az évben még szorítóba tudok lépni.

forrás: Blikk
Értékelje cikkünket: (Eddig 6 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 17 hozzászólás érkezett )
17 totya [2009-10-04 22:32:27]
Amit te tanácsolsz azt kb azt jelenti mint amikor az egyszeri embernek a jég elveri a szőlőjét majd mérgében fog a gazda egy karót és leveri a maradékot is azzal, hogy Lássuk Uram mire megyünk ketten.

A jelenlegi helyzetben a célszerű taktika : Csak nyugodtan, mint nyúl a hurokban.

16 totya [2009-10-04 22:25:10]
Szerintem ez lenne a legnagyobb butaság ebben a helyzetben. Akkor sem lenne előbbre. Sőt ! Most az kell , hogy a szerződés minden betűjét betartva, kivárni mit lép az Uni .- aztán a végén benyújtani a " számlát "
15 zst [2009-10-03 22:56:17]
Még a nagy nevek is halaszthatnak (sérülés, stb) mérközést, Zsoltnak alapedzettségi szinten kell állnia és kivárni az adandó beugrási alkalmat.
Mint már ezelőtt két hónappal leírtam vissza kell adnia a WBO övét, szerződést bontani az UBP-nel, ügyvéden keresztül követeléseit érvényesíteni.
Most folyik a hitegetés és a végén ki mit főz azt megeszi!
Nen kell sajnálni Zsoltot megvan a magához való esze.
14 totya [2009-10-02 14:22:27]
Ez a csend jót nem jelent ! A szóba jöhető ellenfelek szerintem ebben az évben már kötöttek . A Bramer elleni meccset meg csak be kellett volna jelenteni, Ha !! valóban akartak ilyen meccset. Sajna ez azt jelenti, hogy komoly név és pénz valószínű nem jön szóba a tárgyaláson.
A Garay elleni 3. meccset pedig Zsolt teljesen jogosan bagóért nem vállalja. SZERINTEM !

13 Den [2009-10-02 13:22:32]
Ezzel a meglátással teljesen egyetértek. Megkérdezném Zsoltot: ő mért nem hagyja ott végre az Uni- t, mint tette pl Sturm és mások azonnal?

A helyében már bepereltem volna x összegre szerződésszegésért Kohl cégét és a jövőmmel törődnék más istállóhoz való átigazolással.
Egy ismert sportügyvéd kell ide és kapcsolatok- ismeretségek- amelyek mellesleg rendelkezésére állnak, és működne a sportpályafutása.........
12 jicsini [2009-10-02 12:55:54]
Zsolti! Már megint miért TE tárgyalsz, miért nem valaki, akinek ez lenne a dolga!? Amilyen profi módon megoldod a feladatodat a ringben, olyan pancser módon qrod el ringen kívül, amikor hagyod, hogy az uni "vezessen"!
11 ivetka [2009-10-01 23:32:07]
MOST MEGINT ELHITT VALAMIT,MERT LATJA A FENYT AZ ALAGUT VEGEN...
URAK ,LETEZHET ,HOGY A PENZHIANY MIATT PIHEN CSAK,HISZEN DRAGA,DE MOST SZERINTEM BUNYOZNI FOG VALAKIVEL...
10 Thief [2009-10-01 20:05:47]
Szerintem meg a Sauerland-nál szívesen várnák Erdeit. Súlycsoportjában már van a Sauerland-nak öve, tárt karokkal várnák. És mivel így kettő lenne, mindkét bokszolót nyugodtan szívathatnák nehéz meccsekkel, hiszen egy öv így is úgy is megmarad!
9 Den [2009-10-01 17:25:20]
Ha van motivációja és akaratereje, akkor simán boxolhat negyvenen felül is. Most 34- 35 éves.
A K2 szerintem is a legjobb kínálkozó lehetőség, ismeri őket, jóban vannak, mire vár Zsolt?

Ismerem Erdeit, 5 évig együtt edzettünk. Egyszer 200- at levertem a 11,5 kilós bunkóval a traktorkerékre. Ő erre 300- at.
A 400 métert 74 mp alatt futotta le úgy, hogy 2 buckát ki kellett kerülnie. Az atléta edző nem hitte el, hiába újságolta neki Szakos.

Én 39 évesen futottam a legjobb időmet, de most 47 évesen is színte mindenkit lefutok a Városligetben. 6 tonnán felül emelek a 14,5 kilós egykezessel.

Szóval Zsoltba a lelkesedést egy valós lehetőséggel, ami szerződést és nem igérgetést jelent, akkor beindulna szerintem.

Ha Sturm és "Dzindziruk" azonnal ott tudta hagyni ezt a saját magát a végtelenségig lejáratott box istállót, akkor ő is. Az ő ideje is lejár egyszer és január óta nem keresett pénzt és mi sem láthattuk...
8 vadasz [2009-10-01 16:39:36]
Úgy tűnik, Zsoltnak nemhogy az álommeccs, hanem a meccs is csak álom. Én mindeddig bizakodtam, de most már nagyon úgy tűnik, valóban szeretnék őt meccs nélkül elsüllyeszteni. Mert ez az egyetlen esély arra, hogy még az öv is az uni-nál maradjon. És úgy tűnik az övet nagyon-nagyon meg akarja tartani here Kholl, de Erdei nélkül.
7 Pipee [2009-10-01 15:46:56]
Ha jól emlékszem Zsolt nem nagyon csípi Sturmot. Inkább Klicskóékkal kellene beszélni. 2Klicskónak évente 4 minimum gálája van, vagyis simán meg lehetne Zsoltnak a 3 meccs évente. A k2-nek kiváló menedzserei vannak, 2-3évet még símán bunyózhatna náluk és talán még egy álommeccs is összejönne neki ami Kohlékkal szerintem már nem fog.
6 dotcom [2009-10-01 11:25:52]
inkább társulni kellene sturm új promóciós vállalkozásához, aztán szépen ebben az irányban kivezetni az aktív pályafutást.
5 totya [2009-10-01 08:41:30]
Hajrá Zsolt ! Ne add fel.

Az ügyvéded kezdje el panaszlevelekkel bombázni a WBO -t , amiket természetesen gyorsan nyilvánosságra is kell hozni, hogy minél nagyobb legyen a por az ügy körül. Előbb utóbb kínos lesz az Universumnak és a WBO-nak is . Vajon a Kovács ( kokó ) alelnök úr jól érzi e magát mostanság ? - még mindig az Universumtól kapja a fizetését ?
4 vadasz [2009-10-01 08:15:01]
Rohadt tróger Kohl! Idióta Erdei! Ez a magyar szurkoló számára a legrosszabb párosítás! OKtóber van és semmi konkrétum?! Én széjjel tépném azt Kohlt!
3 Nezo [2009-10-01 08:02:06]
szegény Zsolti....
2 Gabe1 [2009-10-01 07:40:48]
Ennek megint olyan semmilyen szaga van...
1 Tomi KID [2009-09-30 22:57:36]
Sok sikert!!!!


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika