www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Videók Ranglista Erdei Zsolt Mart Építőipar Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

20 millió Eurós szerződést írt alá Felix Sturm

A+A-
2009. dec. 30., szerda, 22:011741 olvasás - 3 komment


20 millió Eurós szerződést írt alá Felix Sturm

Az Universum Box-Promotiont istállót elhagyó WBA középsúlyú bajnok Felix Sturm (33 győzelem – 2 vereség – 1 döntetlen) aláírta 10 mérkőzésről szóló szerződését az RTL-csoporthoz tartozó UFA Sportsszal – értesült a német Bild. A szerződés legalább 20 millió Eurós bevételt garantál az ökölvívó számára. Sturm 2010. tavaszán térhet vissza a ringbe, ám ez a dátum kitolódhat, ugyanis az Universum álláspontja szerint 2012-ig opciójuk van a német kedvenc mérkőzéseire. Az ügy valószínűleg a bíróságon dől el.


Értékelje cikkünket: (Eddig 1 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 3 hozzászólás érkezett )
3 Sasi [2010-01-01 23:18:33]
20 millió euró 10 meccsre csak akkor komoly összeg, ha az ellenfeleket is kifizetik neki. Mert ha abból kell fizetni a kihívójat, akkor (egyrészt - milyen szarul keresett az UBP-nél) túl nagy meccsekre nem számíthatunk...
2 The Executioner [2009-12-31 10:17:55]
Többet is kihozhattak volna az élsportolójukból,az biztos!
Miért van az,hogy az élversenyzők is csakis perrel tudnak eljönni?Valami biztos nem stimmel náluk!(Klitschkók,Sturm,Dzindziruk,Sidorenko)
A WBA öv nem tudom,hogy meddig lesz nála,de se Golovkin,se Zbik nem bokszolt még a középmezőnnyel sem,számukra nagy ugrás lesz Sturm!
Bár szerintem előbb bokszol Williamsszel,vagy Pavlikkal,mint velük!Már csak a pénz miatt is!
1 VRRRT [2009-12-30 23:34:03]
Annyi ideig csak hurkák ellen tudja megtartani az övét, így is megköszönheti az uninak, hogy még bajnok, de van egy olyan érzésem, hogy a wba öv nemsokára ismét unison lesz.


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika