A „Dühöngő Bika” sportszerű nyilatkozata
2009. febr. 8., vasárnap, 20:451579 olvasás - 2 komment
Szombat éjjel nagyszerű győzelmet aratott a nagylégsúlyú vitathatatlan, WBC/WBA/IBF világbajnoka, Vic Darchinyan (32 győzelem – 1 vereség – 1 döntetlen), aki egy kisebb megingástól eltekintve, tökéletes produkciót mutatott be a Jorge Arce (51 győzelem – 5 vereség – 1 döntetlen) elleni küzdelem során. Az örmény klasszis értékelte a kaliforniai sikert, de jutott néhány jó szó ellenfelének is, noha a meccs előtt elég zajos szópárbajt vívtak egymással.
„Meglepett engem. Nem ilyen küzdelemre számítottam, de Arce nagyon kemény volt. Nagyszerű ökölvívó. Többször komolyan eltaláltam, de mindig visszajött.” – fogalmazott Darchinyan. „Szerettem volna hidegen kiütni, de így is jó. Én most boldog vagyok, és nagyszerűen érzem magam.”
„Talán, ha lett volna még egy menet, talán kiütöttem volna. Arce is többször eltalált néhány jó ütéssel, de én erős voltam neki. Azt gondolom, hogy a gyorsaságom volt a fő különbség kettőnk között. Készen állok arra, hogy bárkivel megküzdjek a továbbiakban is.”
hirdetés
Moderálási alapelvek!
Hozzászólások: ( 2 hozzászólás érkezett )