www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Videók Ranglista Erdei Zsolt Mart Építőipar Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

David Haye a példaképével is bokszolna

A+A-
2008. dec. 19., péntek, 04:532006 olvasás - 4 komment


David Haye a példaképével is bokszolna

A nehézsúly több mint ígéretes feltörekvője, az öveiről lemondott vitathatatlan cirkálósúlyú világbajnok David Haye (22 győzelem – 1 vereség) kiállna „idolja”, Evander Holyfield ellen, ha az amerikai veterán szombat este legyőzi Nyikolaj Valujevet.


„Evander a példaképen volt éveken át. Ő az etalonja a cirkálósúlyú bokszolóknak, hisz nehézsúlyban is a legjobb tudott lenni. Ha bokszolhatok vele, olyan volna, mint amikor Larry Holmes bokszolt ifjúkori ideáljával, Muhammad Alival” – beszélt Haye. „Mindazonáltal szégyen, hogy Holyfield még mindig bokszol, de ha nála lesz az öv, szívesen bokszolnék vele is, mint ahogy bárki mással.”

Ennek ellenére Haye nem örült, hogy Valujev Holyfield ellen védi címét, és egyetért a Klicsko-testvérek menedzserével, Bernd Boentével, aki az ökölvívás katasztrófájának nevezte a Sauerland Event ellenfélválasztását, valamint támadta a WBA szövetséget, hogy engedélyt adott a küzdelemre.

„Valujev ellenfelei egyre gyengébbek és gyengébbek, és a Holyfield elleni küzdelem is bohózatban végződhet” – fogalmazott a brit ökölvívó.
Értékelje cikkünket: (Eddig 2 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 4 hozzászólás érkezett )
4 bpjotruska [2008-12-21 14:16:15]
Hmmm... Most, hogy Holyfield ekkora meccset csinalt Valujev ellen, Haye is elgondolkodhat. Pl azon, hogy az egyetlen komolyan veheto nehezsulyut, akivel o bokszolt, Monte Barettet kiutte Valujev, az oreget meg megutni is alig tudta parszor. En egy Haye-Holyfieldre sem mondanam azt, hogy tuti nyer az angol. Szerintem rossz emlekei vannak egy oreg, tapasztalt, nagyszivu es rendkivul utesallo cirkalosulyurol :-))
3 konig [2008-12-19 21:00:38]
Majd az Öreg jól állonvágja,és esik nagyot:)
Remélem...
2 szuperstar [2008-12-19 11:48:21]
Hát igen, igy igaz....
1 Den [2008-12-19 11:36:56]
Nem tudok mit hozzátenni, mert igaz mind a 2 állítás!

Valujev ellenfelei egyre gyengébbek, mesterségesen tartják, mint címvédőt!

Larry Holmes parkinzonkórosra verte Alit, aki 11 év kihagyás után tért vissza.
Haye simán detronizálná Holyfieldet, semmi szükség nincs erre, sem az ökölvívásnak, sem az egészségének!

Ha nyer szombaton ha nem, vonultassák vissza!


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika