www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Videók Ranglista Erdei Zsolt Mart Építőipar Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Mosley kihívta Pacquiaót: azonnal, köztes súlyban

A+A-
2009. máj. 31., vasárnap, 20:051754 olvasás - 1 komment


Mosley kihívta Pacquiaót: azonnal, köztes súlyban

A WBA váltósúlyú bajnoka, a veterán amerikai „Sugar” Shane Mosley (46-5) a minap bejelentette, hogy készen áll a Manny Pacquiao (49-3-2) elleni küzdelemre, és vállalja, hogy a meccset köztes súlyban, a kisváltósúly és a váltósúly között rendezzék meg.


„Pacquiao csapatából ellentmondó hírek láttak napvilágot egy közelgő küzdelemről köztem és Manny között. Azt szeretném, hogy mindenki tudja, akarom a küzdelmet Pacquiao ellen, és most akarom. Vállalom azt is, hogy köztes súlyban jöjjön létre a mérkőzés. Tudom, hogy Manny edzője, Freddie Roach is akarja a meccset, mivel korábban ezt nyilatkozta. Én vagyok a legjobb ökölvívó a világon, és készen állok arra, hogy visszaszerezzem a P4P bajnoki címet.” – mondta Mosley.

Mint ismert, Mosley januárban bokszolt utoljára, amikor a kilencedik menetben kiütötte Antonio Margaritót, míg Pacquiao májusban már a második körben kivégezte Ricky Hattont.

Pacquiao következő mérkőzése október 17-én lesz, ám az ellenfelet nem jelöl a boksz-adatbank.
Értékelje cikkünket: (Eddig 3 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 1 hozzászólás érkezett )
1 kuti [2009-05-31 22:10:31]
Na ez igazan jo parositas lenne!!Mosleyt es a stilusat nagyon kedvelem,nagyon szurkolok neki,hogy sikeruljon osszehozni ezt a meccset!
Bar a fogyas nem jonne jol neki,inkabb valtosulyban kellene megrendezni a merkozest.


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika