www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Videók Ranglista Erdei Zsolt Mart Építőipar Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

Olimpiai szám lesz a női ökölvívás 2012-ben

A+A-
2009. aug. 13., csütörtök, 16:57748 olvasás - 4 komment


A Nemzetközi Olimpiai Bizottság felvette a női ökölvívást a 2012-es londoni játékok műsorára, döntött szerdán a NOB végrehajtó bizottsága Berlinben. Ugyanakkor az ötkarikás szervezet támogatja, hogy a golf és a hétfős rögbi ott legyen a 2016-os játékokon, de erről októberben, Koppenhágában döntenek véglegesen. Hét sportág - a most támogatott kettő mellett a karate, a fallabda, a baseball, a softball és a görkorcsolya - szeretne bekerülni az olimpiai műsorba.


Értékelje cikkünket: (Eddig 1 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 4 hozzászólás érkezett )
4 Suspect Zero [2009-08-15 21:54:57]
Ha már Velina sérelmezi, hogy nincs igazán vélemény a dologról! A cikk nem jó, mert a NOB nem felvette a női bokszot, hanem visszavette. Jó 100 éve voltak már nők az olimpián, és bokszoltak is. Kezdésnek jó, hogy 3 súlycsoport kapott lehetőséget, továbbá az sem nagy kár, hogy a 48 kilós férfiak nem kapnak már lehetőséget.

51 kg-ban, 60 kg-ban és 75 kg-ban indulhat 12-12 lány, előreláthatólag.

Mizsei Vivien, noha még nem láttam, állítólag nagyon tehetséges, és borzasztó fiatal. 3 év múlva 51 kg-ban ott lehet az olimpián. 60 kg-ban lövésem sincs, ki számít a válogatott elsőszámú honleányának. Pikács Mercédesz, Szabó Beáta, Pezdány Edina, ők korábban indultak ebben a súlyban. Csejtei Csilla eggyel feljebb, talán lefogyaszt. 75 kg-ban Ducza Anita kimagaslodik a mezőnyből, nemzetközileg is nagyon komoly, ám érdekelne, mi a véleménye Kovács Máriának, hátha az olimpia újabb fogyasztásra sarkallja.

Seres Attilától, Velinától és Csisztu Zsuzsától :)) kérdezem: mit gondolnak, milyen mozgásokat indít el a hír? Lesz, aki feladja eddigi súlyát az olimpia reményében?

Yes, és kockáztatok. Lesz érem a lányoktól!
3 seres [2009-08-14 06:46:25]
Sisov! Előbb-utóbb minden munka elnyeri méltó büntetését!:-)
2 sisov [2009-08-13 19:56:29]
A nőkbe vetett energiám talán most megtérül!
1 sisov [2009-08-13 19:55:10]
Hajrá lányok!!! hajrá Újpesti tigrisek!!!!!!


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika