2008. okt. 16., csütörtök, 18:492423 olvasás - 11 komment
A WBC újból megkoronázott nehézsúlyú bajnoka, Vitalij Klicsko (36 győzelem – 2 vereség) az elmúlt évekhez hasonlóan, ismét kijátszotta a Lewis-kártyát: megint a nehézsúly utolsó nagy egyéniségét, a már 43 esztendős Lennox Lewist (41 győzelem – 2 vereség – 1 döntetlen) igyekszik visszacsalogatni a ringbe.
hirdetés
„Most, a Peter küzdelem után nagyon érdekes lenne egy Lennox Lewis elleni mérkőzés. Talán Lennox Lewis is gondol a visszatérésre! Hálás vagyok, hogy Lennox adott nekem egy esélyt, hogy bebizonyítsam képességeimet a világ legjobbja ellen. De a küzdelem után sokat vitatkoztak: pontozással vezettem Lennox ellen, ám a doktornak le kellett állítania a küzdelmet, mert megsérültem. Néhány héten belül több információm lesz a következő ellenfelemmel kapcsolatban.”
Mint ismert, Klicsko átlag félévenként feldobja a Lewis-témát, ám a brit legenda minden egyes alkalommal kijelentette, hogy visszavonulása végleges volt.