www.monokli.com
Hírek/Cikkek Interjúk Videók Ranglista Erdei Zsolt Mart Építőipar Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!Hasznos oldalak: az egérkímélő kezdőlap!

WBC: meglepő párharc Klicsko kihívásáért

A+A-
2008. okt. 29., szerda, 20:271474 olvasás - 10 komment


Elképesztően méltatlan bajnoki kvalifikációs küzdelem megrendezéséről döntött a WBC szövetség nehézsúlyban: Jameel McCline (38-9-3) és Mike Mollo (19-2) meccselhet a címvédő Vitalij Klicsko (36 győzelem – 2 vereség) kihívásának jogáért. A méltatlanság oka abban rejlik, hogy McCline az utolsó három meccsét vesztette el, miközben Mollo januárban szintén kikapott. Az eliminátort november 7-én, Don King kínai profiboksz gáláján rendezik meg.

(Kiegészítés: mindezek tetejébe Juan Carlos Gomez személyében már van egy hivatalos kihívó a WBC szövetségnél nehézsúlyban, vagyis elképzelhető, hogy Mollo és McCline csak valamelyik ranglistás helyért küzdhet.)


Értékelje cikkünket: (Eddig 3 szavazat érkezett)

Ez elég gyenge lett... 1 Harmatos kis írás... 2 Adok még egy lehetoséget... 3 Alaposabb munkát várok el... 4 Nem ártana jobban tájékozódni a témával kapcsolatban... 5 Elmegy, bár vannak hiányosságok... 6 Elég jól sikerült... 7 Szépen kidolgozott, korrekt írás... 8 Teljesen belefedkeztem az olvasásba... 9 Ha minden cikk ilyen lenne... :) 10
Adja hozzá a kedvencekhez:

 
Moderálási alapelvek!
Szólj hozzá!!
Név:
E-mail cím:
Regisztráció
Belépés
Regisztráció lépései:
1. Kérem adjon meg egy felhasználói nevet és egy email címet!
2. Kattintson a "Regisztráció" menügombra!
3. Az e-mailben kapott linken keresztül aktiválhatja a regisztrációját!
4. Kattintson a belépés gombra!
Megmondóbox:
BB kódok: [b]félkövér[/b] [u]aláhúzott[/u] [i]dőlt[/i]
Elküld
Frissít
Fordít


Hozzászólások: ( 10 hozzászólás érkezett )
10 Den [2008-10-31 17:38:42]
Nem tudom máshova írni: a héten meghalt egy német focista, egy spanyol pedig összeesett túlterheltség miatt!

A profi bunyó is egy "szenvedélybetegség", magától az ember /a férfi/ nagyon nehezen hagyja abba.

Aki pedig máshoz nem ért, rákényszeríti az élet, az megy be a ringbe ha kell, ha nem..................
9 Farkas Krisztián [2008-10-31 17:22:45]
Háát az tény,hogy Golota már csak árnyéka önmagának de ez nem is csoda,nagyon nehéz meccsek vannak a háta mögött és ő is csak öregebb lett az idők folyamán.Viszont a kilencvenes évekbeli formályával kinyírná a mai nehézsúlyú elitet.Nem is fog már címmérkőzésen boxolni gondolom de nem is lehet elvárni tőle,viszont még mindig szívesebben megnézek egy ilyen Mollo vs Golota vagy Mollo vs McCline meccset ahol igaziból boxolnak a saját szintjükön mint a mai szörnyen boxoló bajnokokat.

Másrészről Mollo lehet,hogy picike de harcias,szívós és elég keményen üt,elsöpörte 1 menet alatt azt a 198 cm-es Kevin McBrideot aki a kiégett Tysont le tudta győzni.Mollo amúgy nem kisebb mint Peter,Chagaev vagy Povetkin és Chambers.
8 Den [2008-10-31 13:57:55]
Láttam a Golota- Mollo meccset.

Golota lelassult rendesen és ingadozó formát mutatott egy "a nehézsúlyban picike" ember ellen /185 cm.

Simán ki kellett volna TUDNIA ütni Mollot, ha valami komolyat akarna még Golota alakítani. E helyett még kinlódott is a nagy tökönvágó.

Részemről még a másodsorban is alul foglalnak helyet.
7 Farkas Krisztián [2008-10-31 12:33:35]
Mollo rendesen megnehezítette Golota dolgát és igen rondán feldagadt Golota szeme,egész jót meccseltek,a méretbeli külöbségeket jól kihasználta Golota,így aztán győzött pontozással megérdemelten.McCline pedig jól megcsapkodta Samuel Petert,és bár vesztett,hajszálra állt a győzelemtől,Valuevnek is szerencséje volt,hogy McCline lesérült ellene mert bajban volt Valuev rendesen.McCline Ruiz elleni meccsét nem láttam.A Mollo vs McCline meccs jónak igérkezik,csakhogy Mollohoz Golota is nagy volt a 193 cm-el,McCline meg 198 és hosszabb karjai is vannak mint Golotának,emellett Golotához hasonló erős alkatú,nagy ütő.Mollonak nagyon nehéz dolga lessz.Egyébként nehézsúlyban mostanság izgalmassab meccsek vannak a másod,harmadvonalban,mint a világbajnokok között.
6 tigris [2008-10-30 18:10:55]
Vitalij és Gomez párharc lesz a befutó.Ezt a mérközést azért megnézném!!!
5 2pac [2008-10-30 14:03:34]
Nevetséges... sztem kacsa, vagy nem eliminátor, csak sima meccs.
4 hioz [2008-10-30 10:58:40]
Aztán a Vitalij ellen mit csinálna bármelyik?

3 leeloodallas [2008-10-29 23:58:44]
Vajon miért nem lepődtem meg, hogy Don King is szóba került???
2 Szepesi Imre [2008-10-29 22:51:10]
ha ez igaz akkor annyi a véleményem h ez egyszerűen szánalmasssss!
1 VRRRT [2008-10-29 20:34:58]
Ez vagy nem igaz (amúgy Gomez a kihívó), vagy bediliztek a WBCnél(esetleg Don King intézkedett). McCline a 21. Mollo a 36. a ranglistájukon.


Impresszum Levél nekünk Médiaajánlat
www.monokli.com
monokli@monokli.com


SITEMAP XML Küzdelem a spammelők ellen site statistics SG.hu WebTop
Magyar hungaroo.com - A magyar linkjegyzéke Magyar Honlap Linkek Best-Top Statisztika